Mebel&Styl

Kuchnie na wymiar Kraków

Kuchnia to serce każdego domu. Stanowi centrum codziennego życia. To tutaj przygotowujesz posiłki, spotykasz się z resztą domowników na wspólnym ucztowaniu i nierzadko też przyjmujesz gości. Jedno z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń Twojego domu powinno pełnić funkcję roboczą, ale jednocześnie dobrze wyglądać. Mebel & Styl to firma, która od 15 lat zajmuje się profesjonalną aranżacją wnętrz, a także projektowaniem i produkcją mebli. Obserwując światowe trendy oraz korzystając z fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, tworzymy meble kuchenne na wymiar – piękne, funkcjonalne, maksymalnie wykorzystujące dostępną przestrzeń. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do naszego studia meblowego przy ulicy Daliowej 4, aby przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiać o projekcie Twojej wymarzonej aranżacji kuchennej.

Kraków - kuchnia na wymiar - dlaczego warto?

Zestaw gotowych mebli ze sklepu czy może nietuzinkowy projekt i meble na wymiar? Aranżując własne mieszkanie, z pewnością nie raz zadałeś sobie to pytanie. Meble kuchenne na zamówienie to rozwiązania skrojone na miarę, rozwiązujące problem niewielkiej przestrzeni, skosów czy widocznych rur instalacyjnych.
  • Decydując się na kuchnię na wymiar, współuczestniczysz w tworzeniu projektu, a więc masz swój udział w tworzeniu niebywałej aranżacji. Dzięki temu Twoja kuchnia może być naprawdę wygodna i dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Zabudowa kuchenna na wymiar oznacza optymalne wykorzystanie i zagospodarowanie przestrzeni. Nad projektem pracują doświadczone osoby, które znają specyfikę pomieszczeń i wiedzą, jak wykorzystać je najlepiej.
  • Meble na wymiar to gwarancja modnej i niepowtarzalnej aranżacji. Nasi projektanci na bieżąco śledzą światowe trendy wnętrzarskie, podsuwając Ci rozwiązania, które zawsze są na czasie.

Meble kuchenne na wymiar - do małej i dużej kuchni

Mała powierzchnia kuchni to problem, który pojawia się w wielu mieszkaniach. Dopasowane gabarytem meble kuchenne na zamówienie są idealne w przypadku niewielkiego metrażu, ale sprawdzą się również wtedy, gdy masz do czynienia z wymagającym wnętrzem, w którym znajdują się wnęki czy skosy. Meble kuchenne na wymiar pomagają również odpowiednio zagospodarować przestrzeń w dużych kuchniach, rozwiązując problem wolnych powierzchni, a co za tym idzie optycznego powiększenia wnętrza. Dzięki meblom kuchennym na zamówienie możesz z łatwością wykorzystać dostępną przestrzeń na strefę do przechowywania w postaci funkcjonalnych schowków, szuflad, półek i szafek typu cargo.

Kuchnie na wymiar Kraków - do salonu z aneksem kuchennym

Aranżacja przestrzeni aneksu kuchennego w małym mieszkaniu lub kawalerce to nie lada wyzwanie. Niemniej jednak połączenie salonu lub pokoju dziennego z kuchnią jest obecnie bardzo popularne. Będąc posiadaczem nawet niewielkiego aneksu kuchennego, możesz liczyć na piękną, wygodną i funkcjonalną przestrzeń. Oferowane przez nas meble kuchenne na zamówienie w Krakowie to projekty, które rozwiązują problemy nawet najbardziej wymagających i problematycznych pomieszczeń. Tworzymy aranżacje na miarę Twoich potrzeb, uzyskując efekt lekkiego i jednocześnie spójnego wizualnie wnętrza.

Meble kuchenne na wymiar - na zamówienie - projekty w różnych stylach

Mnogość stylów aranżacyjnych i pojawiające się nieustannie nowe trendy wnętrzarskie wymuszają na naszych projektantach poszukiwanie coraz to lepszych rozwiązań. Tworzymy estetyczne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar. Nasze wyjątkowe projekty i wysokogatunkowe materiały są gwarancją niebywałego efektu wizualnego i bezproblemowego użytkowania przez lata. Wykonujemy kuchnie na wymiar w różnych stylach, pasujące do wnętrz klasycznych, eleganckich, rustykalnych, skandynawskich czy bardzo modernistycznych. Powiedz nam, jaki efekt aranżacyjny chcesz osiągnąć, a my stworzymy dla Ciebie projekt, który odzwierciedli wszystkie Twoje oczekiwania. Masz mieszkanie w mieście Kraków? Kuchnie na wymiar są w zasięgu Twoich zainteresowań? Sprawdź nasze wyjątkowe realizacje i umów się na spotkanie.