Mebel&Styl

„Wszystko co możesz sobie wyobrazić jest realne”

~Pablo Picasso

Nazywam się Agnieszka Kajta, jestem projektantką wnętrz na rynku krajowym i zagranicznym oraz współwłaścicielem stolarni meblowej.

Swoje doświadczenie zbudowałam na setkach zrealizowanych projektów. Cyklicznie podnoszę Swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i eventach targowych w kraju i za granicą.

Dom to wyjątkowa i indywidualna przestrzeń . Tworząc projekt dokładam wszelkich starań, aby był on wymarzonym miejscem , odzwierciedlającym osobowość domowników i ich pasje.

Realizowane przeze mnie projekty, aranżacje, są syntezą Państwa upodobań , potrzeb, pragnień, marzeń…, które stanowią dla mnie inspirację do kreowania nowych rozwiązań, tworzenia wyjątkowych wnętrz -szytych na miarę Państwa potrzeb. Opieram się również na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości światowych trendów w architekturze i designie.

W każdym projekcie łączę profesjonalizm, kompetencje, ergonomię, oryginalność , użyteczność , kompleksowa obsługę i komfort , tak aby zaspokajać nie tylko doznania estetyczne.

Wszystko to co możesz sobie wyobrazić jest realne i namacalne, dlatego wierzę, że projekty, które tworzę są odzwierciedleniem Państwa wnętrza i marzeń.